28wrześ.

Konkursy i zawody sportowe

image

W dniach 10-11 września 2010r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe na XVII Bieg Olimpijski do Racotu w woj. wielkopolskim. W wyjeździe wzięli udział:

1. Aleksandra Górska
2. Bernadetta Kin
3. Piotr Mazur
4. Oskar Więcław
5. Piotr Kuźnik
6. Marcin Tetłak
7. Monika Kuś
8. Klaudia Krawczyk
9. Mateusz Gruszka
10. Kinga Mazur
11. Grzegorz Podsiadło

Każdy z uczestników biegu otrzymał pamiątkowy dyplom. Mieliśmy także możliwość sfotografowania się z obecnymi olimpijczykami. Na zdjęciu w galerii – Robert Maćkowiak, olimpijczyk z Atlanty 1996r. i Sydney 2000r.

opiekun grupy
Marek Błoch


W dniach 24-25 września 2010r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe na XXIX Międzynarodowe Biegi Uliczne im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. W trakcie pobytu mieliśmy możliwość odwiedzenia grobu patrona naszej szkoły, a także spotkać się z opiekunami i uczniami innych szkół im. Bronisława Malinowskiego z całej Polski. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy dyplom i odznakę oraz koszulkę z logo biegu. W wyjeździe wzięli udział:

1. Monika Kuś
2. Paulina Bury
3. Szymon Chmielowski
4. Piotr Kuźnik
5. Oskar Więcław
6. Grzegorz Podsiadło
7. Bartosz Czernal

opiekun grupy
Marek Błoch
Dnia 14.04.2012 r. reprezentcja dziewcząt naszej szkoły brała udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Grodkowa. Zdobyliśmy pierwsze miejsce, pokonując Gimnazjum nr 1 oraz Gimnazjum nr 2 z Grodkowa.

W wyjeździe wzięli udział:

1. Monika Kuś
2. Kornelia Zazulak
3. Kinga Mazur
4. Joanna Fluśniak
5. Agata Paliwoda
6. Klaudia Krawczyk
opiekun grupy
Sebastian Lach